אטרקציות ביולי אוגוסט

תוכן עניינים

 

החופש הגדול שמתחיל בחודש יולי מגיע ועימו מתחילות ההתלבטויות של הורים לגבי מה לעשות עם הילדים. לא מעט הורים מעוניינים להעביר את החופש הגדול בצורה המהנה ביותר עבור הילדים שלהם. אם אתם מחפשים אטרקציות ביולי אוגוסט שיסבו לילדים שלכם את ההנאה המקסימלית, כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא.

 

אטרקציות שכדאי לבקר בהן ביולי אוגוסט

אז מהן אטרקציות ביולי אוגוסט הטובות ביותר עבור חודשי החופש עם הילדים? הנה כמה מהן:

  1. עיר הגמדים של ישראל- עיר הגמדים היא עיר לכל דבר, רק בממדים ממש קטנים שמתאימים לילדים. בתוך העיר זאת יש מפעל ייצור של ממתקים, בית ספר לגינון, רחוב משחקים, דגל, הווי, תרבות ייחודית של חיי קהילה ואפילו ראש עיר. העיר מצויה בקניון עיר הימים בנתניה והיא ללא ספק יכולה להסב לכל ילד לא מעט הנאה. הכניסה חינם.
  2. פסטיבל לגו- אם הילדים שלכם חובבי לגו, אין כמו פסטיבל לגו עבורם. מתחמי יצירה ענקיים ואינטראקטיביים, פסלי לגו ענקיים, מתחם אקס פוקס, מעל 1000 מייצגי לגו ואטרקציות מפתיעות נוספות. מדובר על פסטיבל שיש אותו בזמנים קבועים ביולי או אוגוסט וחשוב לעקוב מתי נערך הפסטיגל. לרוב הפסטיגל יערך בנמל תל אביב.
  3. אם בא לכם לבצור, יקב פתחאל באלון הגליל מארח כמעט בכל שנה את פסטיבל היין והבציר אשר מותאם לכל המשפחה ולכל הגילאים. במסגרת הפסטיבל המדובר הילדים יוכלו לקחת חלק בפעולת הבציר, בקבוצות קטנות ותחת הדרכת בעלי היקב.
  4. אם תקופת התנ"ך מעניינת אתכם, על שטח של 4400 מ"ר ממוקמת עיר התנך בסינמה סיטי בירושלים. מוצגים שם למעלה מ62 מיצגי ענק גדולים ומרהיבים ממגוון סיפורי תנך מוכרים, כאשר הבולט שבהם הוא תיבת נוח הגדולה בעולם שמוצגת במקום.
  5. מרכז מבקרים דבורת התבור בשדמות תבורה מקיים לרוב בקיץ פעילות מהנה למשפחות שבמהלכה ניתן לבקר במכון רדיית הדבש, לצפות בייצור דבר במצפה דבורים ייחודי, ביקור באולם גידול המשי היחיד בישראל שבו יש אלפי פקעות.
  6. מרכז המבקרים של תנובה ברחובות פותח את שעריו בחופש הגדול לקבוצות, משפחות ועוד. הביקור כולל צפייה בסרט תלת ממד הנוגע לתהליך ייצור החלב, השתתפות בחידון, ביקור באתרים שונים במקום ועוד. אין ספק כי מדובר על אטרקציה רצינית שכדאי מאוד לבחור בה עבור בילוי משפחתי מהנה מאוד.
  7. לקראת הקיץ מתחדש מרכז המבקרים של קבוצת נייר חדרה. הוא מוסיף משחק אינטראקטיבי בו המבקרים מתחרים וממיינים פסולת בתהליך מיון פסולת למכלי המחזור השונים. בנוסף המבקרים במרכז יוכלו להנות גם מסיור וירטואלי חדשני שעוקב אחרי הנייר בזמן תהליך הייצור במכונה בטכנולוגיית תלת ממד. המרכז פתוח למשפחות וילדים בגילאי 6 ומעלה והוא מלמד בצורה חווייתית ונעימה אודות חשיבות המחזור.

חשוב מאוד לחפש בכל שנה את האטרקציות הטובות ביותר ליולי אוגוסט ולהנות יחד עם הילדים מחוויות מדהימות ואיכותיות.

 

 

 

 

 

לפרסום כתבה, השאירו פרטים