האם עדיף פיגום חשמלי בשיפוץ בניין?

תוכן עניינים

קבלן פיגומים

קבלן פיגומים הוא בעל מקצוע המבצע בנייה, התקנה, תיקון ופירוק של פיגומים. פיגומים הם מבנים זמניים המשמשים לתמיכה באנשים או חפצים בגובה. קבלן פיגומים הוא פועל בניין שתפקידו התקנת ופירוק פיגומים באתרי בנייה. הם יכולים להיקרא גם מקים פיגומים או מתקין פיגומים. קבלן פיגומים הוא פועל בניין הבונה פיגומים לתמיכה בעובדים במהלך הבנייה. קבלן הפיגומים אחראי על הקמה, פירוק ותיקון פיגומים. הם גם בונים מבנים זמניים כמו מדרגות, גשרים וסולמות.

הכנסת פיגומים חשמליים שינתה את אופן ניהול אתרי בנייה. זוהי טכנולוגיה חדשה שהוכנסה כדי להחליף את הפיגומים המסורתיים. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של פיגומים חשמליים הוא האופן שבו הוא מבטל את הצורך בציוד גישה מסוכן כגון סולמות. זה גם מספק סביבת עבודה הרבה יותר בטוחה לעובדים כשהם באים במגע עם חשמל או עובדים בגובה. היתרון הנוסף הוא שניתן להקים פיגומים מסוג זה בצורה מהירה ויעילה יותר מפיגומים מסורתיים, מה שאומר פרודוקטיביות טובה יותר ועלויות נמוכות יותר לחברות. היתרון העיקרי הנוסף הוא שקל יותר להעביר, לאחסן ולתחזק פיגומים חשמליים בהשוואה לאלו המסורתיים.

פיגום חשמלי

פיגום חשמלי הוא סוג של מערכת פיגומים המשתמשת בחשמל כדי להתאים את גובה הפיגום. הוא משמש בעיקר בבנייה, אך ניתן להשתמש בו גם למטרות אחרות. פיגומים תלויים חשמליים היא שיטת בנייה חדשנית בה הפיגומים מופעלים באמצעות חשמל. סוג זה של פיגומים נכנס לשימוש כדי לבטל את הצורך בעבודת כפיים בענף הבנייה. פיגומים חשמליים קיימים כבר זמן מה. אבל זה עדיין לא מאוד פופולרי. פיגומים חשמליים הם סוג של מבנה בנייה זמני המורכב ממתכת, עץ או חומרים דומים אחרים. ניתן להקים אותו מהר מאוד ולפרק אותו גם ללא צורך במכונות כבדות או עבודה עתירת עבודה. בנוסף אין צורך להרכיב אותו באתר כפי שעושים מבני פיגומים אחרים, מה שאומר שניתן להשתמש בו באתרי בנייה למגורים ומסחריים כאחד. המבנה כולו מופעל בחשמל והחשמלאי יצטרך לחבר אותו רק למקור חשמל לצורך חשמל.

הצורה הנפוצה ביותר של פיגומים היא פיגומי עץ כגון גבונים וסולמות, אך הקמה והורדה של אלה עשויה לגזול זמן רב. כאן נכנסים לתמונה פיגומים חשמליים, פיגומים חשמליים עושים את זה הרבה יותר מהיר וקל להקים ולפרק מבנה, שכן הם מגיעים עם ספק כוח מובנה וניתן להרכיב את כל המבנה תוך דקות. פיגומים חשמליים הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם מציעים דרך יעילה יותר לבניית מבנים מבלי להתפשר על הבטיחות. הם קיימים כבר זמן מה אבל במהלך העשור האחרון הפופולריות שלהם גדלה במהירות מה שהוביל אותם להיות אחד מסוגי הפיגומים העיקריים שנמצאים בשימוש כיום.

פיגומים חשמליים הם סוג של פיגומים המשתמשים בכבלי חשמל כדי לתלות את הבמות. פיגום זה נמצא בשימוש מאז תחילת שנות ה-20 ועדיין בשימוש היום, אם כי בצורות שונות. המנועים החשמליים הראשונים קיבלו פטנט בשנת 1877 ועברו כ-10 שנים עד שהמנועים הללו עברו עידון למשהו שניתן להשתמש בו למטרות תעשייתיות. הממציא הראשון היה אליאס האו והוא השתמש במנוע חשמלי כדי להניע מכונת תפירה. השימוש התעשייתי הראשון במנוע זה הגיע מג'ורג' וסטינגהאוס שהשתמש בו כדי להפעיל מפוח עבור מפעלי הפלדה של פיטסבורג.

לפרסום כתבה, השאירו פרטים