סוגים שונים של התאמות מס

תוכן עניינים

אם אתה שוקל לבצע תיאום מס, או שכבר עשית זאת ותוהה כיצד לדווח על ההתאמה, חלק זה יספק כמה עצות מועילות.

הצעד הראשון הוא לזהות את גובה המס שאתה חייב. אם אתה חייב סכום כסף מהמעסיק שלך, זה צריך להיות רשום בטופס W-2 שלך. אתה יכול גם להשתמש במחשבון מקוון בחינם כמו Turbo Tax או H&R Block כדי להבין את ההכנסה הגולמית המתואמת שלך. אם ביצעת הוצאה לא מתוכננת כגון חשבונות רפואיים או עלויות שכר לימוד שלא נכללו במיסים שלך בשנה שעברה, יש לכלול הוצאות אלו גם בתשואה השנה. חשוב לציין שאם הוצאות אלו שולמו עם כספים ללא מס, יהיה צורך להוסיף אותן בחזרה למסי ההכנסה הפדרליים שלך כעת. סעיף זה מספק לך סקירה של אופן ביצוע תיאום מס, כולל הסוגים השונים של התאמות מס ולמה לצפות.

סוגים שונים של התאמות מס

התאמת מס- אם חברה עושה שגיאה בעת הגשת המסים שלה, היא יכולה להגיש תיאום באמצעות טופס שנקרא AMS-1. מס הכנסה אחראי לקבל את הבקשה אך לרוב קל לעקוב אחר ההנחיות שלהם ולעבד את התיקון ללא אישורם.  אם ההוצאות שלך גבוהות מההכנסה שלך, ייתכן שיהיה לך הון עצמי שלילי או שתצטרך למכור נכס כלשהו כדי לשלם את המסים שלך. אתה יכול להשתמש בקו 12 כמחזיק מקום להוצאות אחרות כגון תיקוני בית או תשלומי חובות. רק תוודא שאתה כותב הכל בפירוט כך

עם חוק המס החדש, יש צורך לבצע כמה התאמות. הדרך הטובה ביותר להתאים מסים היא באמצעות תהליך הגשת המיסים שלך. הגשות מס נחוצות על מנת שלאנשים תהיה גישה להחזר המס ולזיכויי המס שלהם. עם זאת, זה יכול להיות תהליך מתסכל וגוזל זמן אם אינך יודע כיצד להגיש במדויק את המסים שלך. עם המדריך הזה, נסקור כמה מהטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים במהלך תהליך זה כדי שתוכל להימנע מהן בעתיד.

מערכת המס בארה"ב לא תמיד פשוטה ולעתים קרובות יכולה להיות מבלבלת בכל הנוגע למיסים. על מנת לבצע תיאום מס תזדקק למידע על היכן אתה נמצא, מה ההכנסה שלך, כמה מס אתה חייב, כמה הכנסה נמשכה מהמשכורת שלך ועוד. אם אתה מחפש מידע על מערכת המס באופן כללי, ישנם משאבים רבים באינטרנט. חלק מהפופולריים ביותר כוללים: אתר מס הכנסה אם יש לך שאלות כלשהן לגבי התאמות של המסים שלך או אם אתה צריך עזרה בהגשתם, בקר במשרד H&R Block מקומי או בדוק באתר האינטרנט שלהם לקבלת רשימה של מיקומים

חוקי המס משתנים לעתים תכופות, אז ודאו שלפני סוף השנה תחזרו על הרישומים שלכם ותוודאו שהכל מכוסה התאמות מס הפכו נפוצות יותר בימינו. חוק מס חדש מ-IRS שוחרר שיחייב אנשים עם הכנסה ברוטו מותאמת של $119,000 או פחות לבצע את כל התשלום הנדרש ב-2018. אם אינך יכול לשלם את המסים במלואם, עדיין תוכל לבצע תשלום חלקי על ידי הגשת טופס 1040-X. עליך להגיש טופס זה לא יאוחר מ-17 באפריל 2018 עבור מסים 2017 ו-16 באוקטובר 2017 עבור מסים 2018 (או 15 בדצמבר אם אתה זכאי להשתמש בתשלומי מס משוערים).

המפתח להגשת טופס 1040-X הוא שהוא מוגש באופן אלקטרוני. למרות שזה עשוי להיות קשה יותר לאנשים שאינם רגילים להשתמש במחשבים או באינטרנט. אם אתה לא בטוח אם יש להם את מה שהם אם ביצעת שינוי בעבודה, ייתכן שתוכל לנצל את הנחות המס עבור העבודה החדשה – כולל זיכוי מס אפשרי. שינוי משמעותי בחייך יכול להקל על ניצול זיכויי המס הללו.

לפרסום כתבה, השאירו פרטים