עבודה בגובה באמצעות סנפלינג

עבודת סנפלינג היא עבודה מסוכנת. זה דורש הרבה מיומנות וניסיון בתחום. העובדים צריכים להחזיק בציוד מיוחד כאשר הם מבצעים עבודות סנפלינג. ציוד זה כולל חבלים, רתמות, כפפות, מגפיים וקסדה. העובדים בדרך כלל לובשים רתמה עם נקודת חיבור בחזית להצמדת החבל כשהם נמצאים בראש בניין או מבנה. הם עשויים גם ללבוש כפפות כדי להגן על ידיהם מחיכוך על החבל והמגפיים שלהם להגנה מפני חפצים חדים מתחתיהם כמו מסמרים או זכוכית שבורה. לבסוף, הם תמיד יחבשו קסדה ולפעמים משקפי מגן אם מדובר בעבודת סנפלינג חיצונית, כי תמיד יש סכנה שמשהו כמו ברק יפגע בהם או שפסולת תיפול עליהם מלמעלה

סנפלינג היא עבודה שפותחה בתחילת שנות ה-1900, כאשר אנשים החלו להשתמש בה לתיקון קווי חשמל שהיו גבוהים מכדי להגיע באמצעות סולמות בלבד. הוא משמש כיום למטרות רבות, כולל עבודות בנייה, ניקוי חלונות ואפילו חילוץ. לרגל יום הבטיחות הבינלאומי, עבודת סנפלינג היא כיום חלק בלתי נפרד מהליכי בטיחות רבים לסוגים רבים של פרויקטי בנייה. עבודות סנפלינג עשויות לשמש לביצוע תיקונים בבניינים רבי קומות, התקנת רשתות סלולריות, פינוי ענפי עצים מקווי חשמל ומתן גישה לאזורים שקשה או לא מעשי להגיע אליהם בכל אמצעי אחר. עבודת סנפלינג אינה נטולת סיכון! נפילה עלולה להוביל לא רק למוות אלא גם לשיתוק ולנכות קבועה עקב פגיעה בחוט השדרה.


אמצעי הבטיחות בעת ביצוע סנפלינג

זוהי טכניקה נפוצה המשמשת כאשר עובדים צריכים לרדת מגובה כדי לבצע את עבודתם. על מנת להשתמש בטכניקה זו, לעובדים צריכה להיות נקודת עיגון שהיא גם יציבה וגם מאובטחת. העובד מחבר רתמה עם חבל סביבם ואז יורד עד שהם יכולים להגיע לקרקע או לנקודת עיגון אחרת ליתר ביטחון. הם צריכים להיזהר לא ללכת מהר מדי מכיוון שהם עלולים להתנתק מהחבל.

סנפלינג היא טכניקה המשתמשת בחבלים כדי לרדת ממפלס עליון, כמו פני צוק, באמצעות מכשיר עלייה כדי לשלוט על מהירות הירידה. טכניקה זו משמשת לרוב מטפסי סלעים לצורך ירידה מטיפוסים קשים. טכניקה זו משמשת גם אנשים שצריכים לעבוד בגובה ואינם יכולים להשתמש בסולמות או באמצעי גישה קונבנציונליים אחרים.

סנפלינג הוא סוג של עבודות גישה בחבל המשמש לעתים קרובות בתעשיות הבנייה והכרייה. זה כולל שימוש ברתמה וחבל מגן כדי לרדת מגובה לאורך נקודת עיגון, כמו בניין או גשר. זהו אחד העיסוקים המסוכנים ביותר בבנייה ובכרייה עם פציעות עבודה קטלניות המהוות 25% מכלל ההרוגים הללו בארה"ב בלבד. זוהי גם אחת מפעולות הבנייה הקטלניות ביותר, כאשר 80% מכלל ההרוגים מתרחשים כאשר מישהו נופל מפלטפורמה לא מאובטחת.

היתרונות של סנפלינג

ישנם יתרונות רבים לשימוש בשיטה זו במקום לטפס במורד הצד או העליון של הבניין, הם כוללים: חיסכון בזמן, מניעת פציעה והגנה על עובדים מנפילות, הפחתת עלויות העבודה וצמצום העובדים. סנפלינג הוא אמצעי ירידה שבו האדם היורד תלוי בחבל, בדרך כלל על פני שטח שבו ירידה כזו לא תתאפשר. סנפלינג נעשה בדרך כלל באחת משתי דרכים: סולו בחבל או סולו ללא חבל. בסולו בחבל, האדם יורד באמצעות שתי ידיו על החבל ורגליו על הסלע או על משטח אחר כדי לשלוט במהירות שלו ולהאט. בסולו ללא חבל הם יורדים רק על ידי אחיזה בחבל ביד אחת ושולטים במהירות ובכיוון עם הרגליים, אבל הם צריכים להיזהר כי אם הם יאבדו שיווי משקל או אחיזה, לא יהיה שם מי שיעצור אותם. נופל.

סנפלינג היא טכניקה שיכולה לשמש אנשים כדי לרדת מגובה בבטחה. טכניקה זו משמשת לעתים קרובות כדי להגיע מעמדה אחת לאחרת מבלי לגעת בקרקע או בסכנות אחרות. אפשר לקרוא לזה גם סנפלינג. לפעמים זה מכונה "ירידה בחבלים", כלומר הוא משתמש בחבלים לתנועה.

ייתכן שמקור המילה "סנפלינג" הוא הקיצור של "ציוד הפרדת חגורת תותחנים", שהיה סוג של רתמת בטיחות, או "abaisseur", שהוא המונח הצרפתי לעובד שהוריד חומרים באמצעות מערכת גלגלות, וכן שעשה זאת בעמידה על במה בגובה. סנפלינג היא טכניקת עבודה בגובה המשמשת את העובדים לגישה ולעבודה על פיגומים, מגדלים ואתרי בנייה אחרים.

תהליך הסנפלינג כולל:

  • חיבור חבל הסנפלינג לרתמת העובד;
  • השחלת החבל דרך סדרה של מכשירים, כגון יורדים ומהדקים;
  • הצמדת המכשיר לנקודת אבטחה על המבנה (המכונה בדרך כלל "העוגן");
  • בדיקה שכל החיבורים מאובטחים;
  • העובד בודק את הציוד שלו פעם אחרונה לפני הסנפלינג.

למידע נוסף על עבודות בגבוהה ביקרו באתר שלנו: https://ab-gvahim.co.il

תוכן עניינים

לפרסום כתבה, השאירו פרטים

עוד כתבות בנושא:

ביטוח דירה באינטרנט
המדריך האולטימטיבי לרכישת ביטוח דירה באינטרנט

רכישת ביטוח דירה באינטרנט מציעה נוחות וגמישות. אתה יכול להשוות הצעות מחיר מספקים מרובים, אפשרויות כיסוי מחקר ולקבל החלטות מושכלות הכל מהנוחות של הבית שלך. פלטפורמות מקוונות גם מספקות לעתים קרובות הנחות ומבצעים מיוחדים שאולי לא יהיו זמינים בערוצים המסורתיים.

תחווה יוקרה ושלווה בבתי מלון בקוסמוי תאילנד

מלונות בקוסמוי, תאילנד מציעים מגוון רחב של מקומות לינה יוקרתיים כדי לספק את צרכיו של כל מטייל. מסוויטות אלגנטיות עם נוף מדהים לאוקיינוס ועד וילות פרטיות עם בריכות אינסוף, תוכלו למצוא את המקום המושלם להירגע ולהירגע. מלונות רבים מספקים גם שירותים מהשורה הראשונה כגון שירותי ספא, מסעדות גורמה ושירותי קונסיירז' מותאמים אישית.

גלה את האמת: בחינת העליונות של מנשאי אופניים מתקפלים על פני מנשאים רגילים

מנשאי אופניים מתקפלים זוכים בשנים האחרונות לפופולריות עצומה בקרב חובבי הרכיבה בישראל. מנשאים חדשניים אלו מציעים מגוון יתרונות על פני מנשאים מסורתיים, מה שהופך אותם לבחירה המועדפת על רבים. בואו להעמיק בעולם של מנשאי אופניים מתקפלים ולגלות מדוע הם עולים על מקביליהם הרגילים.

ספה שנפתחת למיטה לחיסכון במקום ואפשרות לאירוח

בעולם המהיר של היום, מיצוי המרחב והפונקציונליות הוא חיוני. בין אם אתם גרים בדירה קטנה או פשוט רוצים להפיק את המרב מהסלון שלכם, ספה שנפתחת למיטה היא פריט הרהיטים הרב-תכליתי האולטימטיבי. בעזרת כמה צעדים פשוטים, העיצוב החדשני הזה מאפשר לך לעבור בצורה חלקה בין ספה נוחה למיטה נעימה, ומספק נוחות ורב-גוניות הכל באחד.

שעוות קוקוס לנרות בכלים

דמיינו זוהר חם ומזמין, המציע אווירה שלווה, מבושם בעדינות כדי להרגיע את החושים שלכם. עכשיו, דמיינו שחוויה שמימית זו מסופקת על ידי חלופה בת קיימא

מדריך שלב אחר שלב לקביעת תור בסניף דואר ישראל עכו

מחפשים לקבוע תור בסניף דואר ישראל עכו? מדריך שלב אחר שלב זה ילווה אותך בתהליך, ויבטיח חוויה חלקה ונטולת טרחה. בין אם אתה צריך לשלוח חבילה, לברר לגבי שירותי דואר או לטפל בכל נושא אחר בדואר, קביעת פגישה היא הדרך הטובה ביותר לחסוך זמן ולהימנע מתורים ארוכים. בצע את השלבים הפשוטים הבאים כדי לקבוע פגישה ולהפיק את המרב מביקורך בסניף דואר ישראל עכו.