תיק תק מכוני ספא ועיסוי

תוכן עניינים

תיק תק מכוני ספא ועיסוי הינו מקום מורשה אשר מרכז תחתיו את כל מכוני הספא המובילים בארץ. תוכלו למצוא מכוני ספא מאילת הרחוקה ועד הגלבוע. מכוני הספא של תיק תק מעניקים חוויה מיוחדת ללקוח, הטבות רבות, חבילות נופש ויחס אישי.

 

מה זה ספא?

ספא הוא מקום בו נוכל למצוא מי מעיינות עשירים במינרלים לספא, אמבטיות תרמיות עם סגולות רפואיות אשר ניתן להשתמש בהן לצורך טיפולים אלטרנטיביים. כמו כן, יש מרחצאות תרמיים וטיפולים שונים אשר ניתן למצוא באתרי ספא כאלה ואחרים. ספא כולל בתוכו מגוון רחב של טיפולים אשר קשורים לבריאות העור, הרפיה, טיפוח הגוף והשיער וכן הלאה. תיק תק מכוני ספא ועיסוי מציעים לכם את המגוון הרחב ביותר של האפשרויות במכונים שלהם.

 

מה מיוחד בעיסוי שלנו?

לצערנו, יש לא מעט מקומות אשר לא שמים דגש על ייחודיות העיסוי, לעיתים אנשים רואים את זה בתור תחביב ולא בתור מקצוע. לא כל אחד יכול להיות מעסה, צריך הכשרה מקצועית כדי להגיע לתוצאות טובות. לדוגמא, בעיסויים רבים יש נקודות ספציפיות אשר יש ללחוץ עליהן כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. יש טכניקות שונות של עיסוי כמו טאי צ'י, נשימות, עיסוי שוודי הוליסטי, עיסוי רקמות, עיסוי לספורטאים ועוד מגוון עיסויים אשר תורמים לזרימת הדם ופינוי פסולת ורעלים דרך מערכת הלימפה. המטרה של העיסויים היא להשפיע באופן חיובי על פעולת המעיים, שרירים, נשימה, מערכת הדם, פעילות מטבולית ועוד.

 

הדגש על שילוב בין הגוף והנפש הוא הדבר שמוביל את המטפלים שלנו, יש לייחס כל טיפול באופן שונה בהתאם למטופל. לכן, לפני הטיפול בראש ובראשונה אנחנו נכיר את המטופל, נראיין אותו ובהתאם לכך נדע להתאים עבורו את הטיפול המתאים ביותר.

 

כמה זה עולה לי?

המחיר של עיסויים וטיפולי ספא משתנה בהתאם לחבילה אותה אתם  בוחרים. יש חבילות רבות שתוכלו למצוא אצל תיק תק מכוני ספא ועיסוי. החבילות יכולות לכלול ארוחות, שהות במתחם, לינה ועוד. המחירים הבסיסיים נעים בטווח של המאות שקלים בודדים עבור טיפול זוגי ואישי. משך אורך העיסוי ינוע לרוב בין חצי שעה לשעה, תלוי בחבילה אותה אתם בוחרים. כמובן שיש לתאם מראש את הגעתכם לספא ובכך, גם לבחור את הטיפול הנכון ביותר עבורכם.

 

יש להדגיש, יש טיפולים אשר לאו דווקא יתאימו לכם מבחינה בריאותית. אדם אשר יש לו לחץ דם גבוה או בעיות במערכת הדם חייב לקבל טיפול מותאם. לכן, אנחנו שמים דגש על יחס אישי וראיון מדוקדק לפני הכניסה לטיפול, ככה נוכל להבטיח שאתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. תוכלו למצוא אצלנו בכל פעם הטבות רבות, חבילות חדשות ואנחנו כמובן נדאג לעדכן אתכם בכל מבצע חדש שיש אצלנו באתר.

לפרסום כתבה, השאירו פרטים